Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Stosunek, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych kilka dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o metodach leczenia ich, jeżeli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, zwykle znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli wypijasz zbyt mało płynów, lub jeżeli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.