Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest parę prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego kamagra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli i stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.