Moda która nas otacza

Naprawdę dużo pań ma znaczne kompleksy na punkcie swojej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma żadnego sensu kłamać – całkiem często realia są takie, że istotnie panie mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją naprawdę interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, niekiedy całkiem chude kobiety przez kiepsko dobrane ubrania wyglądają na sporo cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, bez przesady, w tej kwestii panuje wolność wyboru. Do tego niech odcień naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra oraz bardzo rozbudowana klatka piersiowa, trzeba nałożyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuszek, nie tylko jeśli są ciężarne. W owym celu należy założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na duże pośladki, to jednakże jeśli któraś z kobiet chce takowe ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.