Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, rozczarowania oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest samotnym z najefektywniejszych oraz powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło oraz zmartwienia, biel wzmacnia dobro oraz zachęca pozytywną energię.

Świeca robiona jest ręcznie z prostego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z szczególnie skutecznych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału potrzebna istnieje również odpowiednia formuła, która stanowiła polecana już w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które zamierza ochraniać przed niekorzystną energią z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie zabezpiecza przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa kolosalną wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we nowym świecie jest mocno ważne. Natomiast sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie kilku przygotowań: właściwego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem trzeba tylko skupić się na planie, który zależymy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

KankustaDuo

Knee Active Plus