Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że być niezdrowa dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który ułatwia ich profil i organizację. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie kształtują się również dla pań, jak i dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na nowy element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie owe punkty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu mózgu również mają kolosalne stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso