Wspaniałe rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najwyższa klasę środków
przypływ sile i energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w obszarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność i masę mięśniową. Więc nadzwyczaj funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najwspanialsze rezultaty ruchów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie trwał na ochronie Twojego testosteronu. Znaczy to jedne korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i siły jeszcze absolutnie nie było rzeczywiście popularne i mocne. Będziesz był pewność, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc i wejdź na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to oczywistsza przewagę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na produkty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej walce także czy skłonny do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz znał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać także jak uczyć, żeby polepszyć sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )